ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Γ' εθνική: Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στους ομίλους του Βορρά

 10/02/2019 18:00

Γ' εθνική: Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής της Γ' εθνικής και οι βαθμολογίες στους ομίλους του Βορρά:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0

Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός 1-0

Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΑΕ Καλαμπακίου 0-1

Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης 0-0

ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3

Ασπίδα Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης 0-2

Η βαθμολογία:

1. Νέστος Χρυσούπολης 46

2. Καβάλα 42

3. Αετός Ορφανού 32

4. Απόλλων Παραλιμνίου 30

5. Πανσερραϊκός 29

6. Άρης Αβάτου 28

7. Ορφέας Ξάνθης 28

8. Κεραυνός Πέρνης 27

9. Αλέξανδρος Κιλκίς 26

10. ΑΕ Καλαμπακίου 19

11. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 12

12. Εθνικός Σιδηροκάστρου 10

13. Ασπίδα Ξάνθης 10

14. ΠΑΟ Κοσμίου 10

2ος όμιλος

Βέροια - ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0

Άρης Παλαιοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0

Αλμωπός Αριδαίας - Μελιτέας Μελίτης 3-0

ΑΠΕ Λαγκαδά - Αγροτικός Αστέρας 0-2

ΠΟ Τρίγλιας - Εδεσσαϊκός 1-0

Ερμής Αμυνταίου - ΑΣ Γιαννιτσά 1-1

Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς 2-3

Η βαθμολογία:

1. Άρης Παλαιοχωρίου 39

    2. Βέροια 39 17αγ.

    3. Νίκη Αγκαθιάς 36

    4. ΠΟ Τρίγλιας 34

    5. Εδεσσαϊκός 30

    6. Αγροτικός Αστέρας 28

    7. Αλμωπός Αριδαίας 28

    8. Μακεδονικός 24

    9. ΑΣ Γιαννιτσά 23 (17 αγ.)

    10. Ολυμπιακός Κυμίνων 17 (17 αγ.)

    11. ΑΠΕ Λαγκαδά 13

    12. ΠΑΟ Κουφαλίων 13

    13. Ερμής Αμυνταίου 11

    14. Μελιτέας Μελίτης 5 (17 αγ.)


    Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής της Γ' εθνικής και οι βαθμολογίες στους ομίλους του Βορρά:

    1ος όμιλος

    Αετός Ορφανού - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0

    Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός 1-0

    Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

    Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΑΕ Καλαμπακίου 0-1

    Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης 0-0

    ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3

    Ασπίδα Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης 0-2

    Η βαθμολογία:

    1. Νέστος Χρυσούπολης 46

    2. Καβάλα 42

    3. Αετός Ορφανού 32

    4. Απόλλων Παραλιμνίου 30

    5. Πανσερραϊκός 29

    6. Άρης Αβάτου 28

    7. Ορφέας Ξάνθης 28

    8. Κεραυνός Πέρνης 27

    9. Αλέξανδρος Κιλκίς 26

    10. ΑΕ Καλαμπακίου 19

    11. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 12

    12. Εθνικός Σιδηροκάστρου 10

    13. Ασπίδα Ξάνθης 10

    14. ΠΑΟ Κοσμίου 10

    2ος όμιλος

    Βέροια - ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0

    Άρης Παλαιοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0

    Αλμωπός Αριδαίας - Μελιτέας Μελίτης 3-0

    ΑΠΕ Λαγκαδά - Αγροτικός Αστέρας 0-2

    ΠΟ Τρίγλιας - Εδεσσαϊκός 1-0

    Ερμής Αμυνταίου - ΑΣ Γιαννιτσά 1-1

    Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς 2-3

    Η βαθμολογία:

    1. Άρης Παλαιοχωρίου 39

      2. Βέροια 39 17αγ.

      3. Νίκη Αγκαθιάς 36

      4. ΠΟ Τρίγλιας 34

      5. Εδεσσαϊκός 30

      6. Αγροτικός Αστέρας 28

      7. Αλμωπός Αριδαίας 28

      8. Μακεδονικός 24

      9. ΑΣ Γιαννιτσά 23 (17 αγ.)

      10. Ολυμπιακός Κυμίνων 17 (17 αγ.)

      11. ΑΠΕ Λαγκαδά 13

      12. ΠΑΟ Κουφαλίων 13

      13. Ερμής Αμυνταίου 11

      14. Μελιτέας Μελίτης 5 (17 αγ.)


      ΣΧΟΛΙΑ

      ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

      Επιλέξτε Κατηγορία