ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (10/2)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 10/02/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (10/2)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (20ή αγωνιστική)

15:00 ΑΕΚ - ΟΦΗ (Novasports 1)

19:00 Ατρόμητος - Λεβαδειακός (ΕΡΤ1, ΕΡΤ Sports)

19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Novasports 1)

Β’ εθνική (16η αγωνιστική)

15:00 Κέρκυρα - Απόλλων Λάρισας (ΕΡΤ3)

15:00 Κισσαμικός - Σπάρτη

15:00 Καραϊσκάκης - Βόλος

15:00 Αήττητος Σπάτων - Πλατανιάς Χανίων

15:00 Αιγινιακός - Παναχαϊκή

15:00 Ηρόδοτος - Ηρακλής

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 18η αγωνιστική

15:00 Αετός Ορφανού - Αλέξανδρος Κιλκίς

15:00 Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου

15:00 Ασπίδα Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης

15:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΑΕ Καλαμπακίου

15:00 Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός

15:00 ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 18η αγωνιστική

15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Μελιτέας Μελίτης

15:00 Λαγκαδάς - Αγροτικός Αστέρας

15:00 Άρης Παλαιοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων

15:00 Βέροια - ΠΑΟ Κουφαλίων

15:00 Ερμής Αμυνταίου - Γιαννιτσά

15:00 Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς

15:00 Τρίγλια - Εδεσσαϊκός

Premier League (26η αγωνιστική)

15:30 Τότεναμ - Λέστερ (Cosmote Sport 1)

18:00 Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

Serie A (23η αγωνιστική)

13:30 Μπολόνια - Τζένοα (Novasports 2)

16:00 Αταλάντα - Σπαλ(Novasports 4)

16:00 Τορίνο - Ουντινέζε (Novasports 2)

16:00 Σαμπντόρια - Φροζινόνε (Novasports 3)

19:00 Σασουόλο - Γιουβέντους (Novasports 2)

21:30 Μίλαν - Κάλιαρι (Novasports 2)

LaLiga (23η αγωνιστική)

13:00 Λεγανιές - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

17:15 Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 2)

19:30 Σεβίλλη - Έιμπαρ (Cosmote Sport 2)

21:45 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (21η αγωνιστική)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

19:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Στουτγκάρδη (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (24η αγωνιστική)

16:00 Ναντ - Νιμ

16:00 Τουλούζ - Ρεμς

16:00 Μονπελιέ - Μονακό

18:00 Γκινγκάμπ - Λιλ

18:00 Ρεν - Σεντ Ετιέν

22:00 Νις - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (21η αγωνιστική)

13:15 Φορτούνα Σιτάρντ - Εξέλσιορ

15:30 Έμεν - Ντεν Χάαγκ

15:30 Γκρόνινγκεν - Φίτεσε

17:45 Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν (Novasports 5)

Primeira Liga (21η αγωνιστική)

17:00 Μποαβίστα - Σάντα Κλάρα

17:00 Μπράγκα - Τσάβες

19:30 Μπενφίκα - Νασιονάλ (Cosmote Sport 8)

22:00 Φεϊρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 8)

ΜΠΑΣΚΕΤ

All Star Game

16:00 Greek Stars - World Stars (ΕΡΤ2)

Α1 γυναικών (13η αγωνιστική)

12:30 Εσπερίδες Καλλιθέας - Δάφνη Αγ. Δημητρίου (Youtube)

13:00 Πρωτέας Βούλας - Αθηναϊκός (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (16η αγωνιστική)

16:30 Ολυμπιακός - Δράμα

17:00 ΠΑΟΚ - Δούκας

Α1 γυναικών (10η αγωνιστική)

16:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας- Καματερό

ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

18:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα (ΕΡΤ3)

ΠΟΛΟ

Α1 γυναικών (Γ’ φάση, 1η αγωνιστική)

15:00 ΝΕ Πατρών – Λάρισα

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (20ή αγωνιστική)

15:00 ΑΕΚ - ΟΦΗ (Novasports 1)

19:00 Ατρόμητος - Λεβαδειακός (ΕΡΤ1, ΕΡΤ Sports)

19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Novasports 1)

Β’ εθνική (16η αγωνιστική)

15:00 Κέρκυρα - Απόλλων Λάρισας (ΕΡΤ3)

15:00 Κισσαμικός - Σπάρτη

15:00 Καραϊσκάκης - Βόλος

15:00 Αήττητος Σπάτων - Πλατανιάς Χανίων

15:00 Αιγινιακός - Παναχαϊκή

15:00 Ηρόδοτος - Ηρακλής

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 18η αγωνιστική

15:00 Αετός Ορφανού - Αλέξανδρος Κιλκίς

15:00 Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου

15:00 Ασπίδα Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης

15:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΑΕ Καλαμπακίου

15:00 Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός

15:00 ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 18η αγωνιστική

15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Μελιτέας Μελίτης

15:00 Λαγκαδάς - Αγροτικός Αστέρας

15:00 Άρης Παλαιοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων

15:00 Βέροια - ΠΑΟ Κουφαλίων

15:00 Ερμής Αμυνταίου - Γιαννιτσά

15:00 Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς

15:00 Τρίγλια - Εδεσσαϊκός

Premier League (26η αγωνιστική)

15:30 Τότεναμ - Λέστερ (Cosmote Sport 1)

18:00 Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

Serie A (23η αγωνιστική)

13:30 Μπολόνια - Τζένοα (Novasports 2)

16:00 Αταλάντα - Σπαλ(Novasports 4)

16:00 Τορίνο - Ουντινέζε (Novasports 2)

16:00 Σαμπντόρια - Φροζινόνε (Novasports 3)

19:00 Σασουόλο - Γιουβέντους (Novasports 2)

21:30 Μίλαν - Κάλιαρι (Novasports 2)

LaLiga (23η αγωνιστική)

13:00 Λεγανιές - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

17:15 Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 2)

19:30 Σεβίλλη - Έιμπαρ (Cosmote Sport 2)

21:45 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (21η αγωνιστική)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

19:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Στουτγκάρδη (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (24η αγωνιστική)

16:00 Ναντ - Νιμ

16:00 Τουλούζ - Ρεμς

16:00 Μονπελιέ - Μονακό

18:00 Γκινγκάμπ - Λιλ

18:00 Ρεν - Σεντ Ετιέν

22:00 Νις - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (21η αγωνιστική)

13:15 Φορτούνα Σιτάρντ - Εξέλσιορ

15:30 Έμεν - Ντεν Χάαγκ

15:30 Γκρόνινγκεν - Φίτεσε

17:45 Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν (Novasports 5)

Primeira Liga (21η αγωνιστική)

17:00 Μποαβίστα - Σάντα Κλάρα

17:00 Μπράγκα - Τσάβες

19:30 Μπενφίκα - Νασιονάλ (Cosmote Sport 8)

22:00 Φεϊρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 8)

ΜΠΑΣΚΕΤ

All Star Game

16:00 Greek Stars - World Stars (ΕΡΤ2)

Α1 γυναικών (13η αγωνιστική)

12:30 Εσπερίδες Καλλιθέας - Δάφνη Αγ. Δημητρίου (Youtube)

13:00 Πρωτέας Βούλας - Αθηναϊκός (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (16η αγωνιστική)

16:30 Ολυμπιακός - Δράμα

17:00 ΠΑΟΚ - Δούκας

Α1 γυναικών (10η αγωνιστική)

16:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας- Καματερό

ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

18:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα (ΕΡΤ3)

ΠΟΛΟ

Α1 γυναικών (Γ’ φάση, 1η αγωνιστική)

15:00 ΝΕ Πατρών – Λάρισα

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία