ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Ξανά ο Τσαμούρης στο δρόμο του ΠΑΟΚ

Ο Πειραιώτης διαιτητής, που θα διευθύνει την αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, τα είχε κάνει μαντάρα στο ματς του Δικέφαλου στη Λαμία - Ο Λάμπρου στο Άρης - Απόλλων Σμύρνης

 13/03/2019 16:06

Ξανά ο Τσαμούρης στο δρόμο του ΠΑΟΚ

Τον Αλέξανδρο Τσαμούρη από τον Πειραιά όρισε η ΚΕΔ διαιτητή στον αγώνα Παναιτωλικού - ΠΑΟΚ για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Αν κάτι σας θυμίζει το όνομα, είναι ο ρέφερι που είχε κάνει σοβαρά λάθη στον αγώνα Λαμίας - ΠΑΟΚ. Αρχικά δεν είχε καταλογίσει καταφανέστατο πέναλτι σε χέρι του Βιεϊρίνια και στη συνέχεια έδειξε αυστηρή δεύτερη κίτρινη στον Κάνιας και δεν απέβαλε τον Μπαράλες για αντιαθλητικό χτύπημα κατά του Πασχαλάκη.

Όσον αφορά στον αγώνα του Άρη με τον Απόλλωνα Σμύρνης, διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Λάμπρου του συνδέσμου Εύβοιας.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 16 Μαρτίου

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ: Τσαμούρης (Πειραιά)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Κυριακή 17 Μαρτίου

15:00 ΟΦΗ – Λεβαδειακός: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

16:00 Ατρόμητος – ΑΕΚ: Σρτζαν (Σερβία)

19:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Φριτζ (Γερμανία)

19:30 Πανιώνιος – Ξάνθη: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Δευτέρα 18 Μαρτίου

19:00 Άρης - Απόλλων Σμύρνης: Λάμπρου (Εύβοιας)

Σχετικά Άρθρα

Τον Αλέξανδρο Τσαμούρη από τον Πειραιά όρισε η ΚΕΔ διαιτητή στον αγώνα Παναιτωλικού - ΠΑΟΚ για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Αν κάτι σας θυμίζει το όνομα, είναι ο ρέφερι που είχε κάνει σοβαρά λάθη στον αγώνα Λαμίας - ΠΑΟΚ. Αρχικά δεν είχε καταλογίσει καταφανέστατο πέναλτι σε χέρι του Βιεϊρίνια και στη συνέχεια έδειξε αυστηρή δεύτερη κίτρινη στον Κάνιας και δεν απέβαλε τον Μπαράλες για αντιαθλητικό χτύπημα κατά του Πασχαλάκη.

Όσον αφορά στον αγώνα του Άρη με τον Απόλλωνα Σμύρνης, διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Λάμπρου του συνδέσμου Εύβοιας.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 16 Μαρτίου

17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ: Τσαμούρης (Πειραιά)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Κυριακή 17 Μαρτίου

15:00 ΟΦΗ – Λεβαδειακός: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

16:00 Ατρόμητος – ΑΕΚ: Σρτζαν (Σερβία)

19:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Φριτζ (Γερμανία)

19:30 Πανιώνιος – Ξάνθη: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Δευτέρα 18 Μαρτίου

19:00 Άρης - Απόλλων Σμύρνης: Λάμπρου (Εύβοιας)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία