Αγγλία: Ο Μαρινάκης έφυγε εκνευρισμένος από τον αγώνα της Νότιγχαμ Φόρεστ και πέταξε τη διαπίστευσή του - Ποιος και πού τη βρήκε

Η ομάδα του Έλληνα επιχειρηματία γνώρισε βαριά ήττα με 5-0 από τη Φούλαμ στο Λονδίνο

07/12/2023 12:15

Σε πολύ κακό φεγγάρι βρίσκεται η Νότιγχαμ Φόρεστ, που το βράδυ της Τετάρτης (6/12) γνώρισε βαριά ήττα με 5-0 από τη Φούλαμ στο Λονδίνο. Μάλιστα, ήταν τόσο άσχημη η εμφάνισή της, που ο Βαγγέλης Μαρινάκης σηκώθηκε κι έφυγε από το «Κρέιβεν Κότατζ» στο 74ο λεπτό, αμέσως μόλις ο Άλεξ Ιουόμπι σημείωσε το τέταρτο γκολ των γηπεδούχων.

Η οργή του ιδιοκτήτη της ιστορικής Φόρεστ ήταν τέτοια, ώστε κατά την έξοδό του από το γήπεδο έβγαλε από τον λαιμό του τη διαπίστευση και την πέταξε.

Μετά τον αγώνα, ένας χρήστης του Twitter αποκάλυψε ότι βρήκε τη διαπίστευση μέσα σε ένα θάμνο, στον κήπο σπιτιού έξω από το γήπεδο.