Το βίντεο της χρονιάς: Το απίστευτο... αυτογκόλ της νίκης του Ηρακλή στη Βέροια

Οι γηπεδούχοι έστειλαν την μπάλα στα δικά τους δίχτυα με έναν αδιανόητο τρόπο

22/04/2023 16:14

Απ' όλα είχε ο αγώνας της Βέροιας με τον Ηρακλή για την 21η αγωνιστική της Super League 2. Πέναλτι που σφυρίχθηκε με καθυστέρηση πολλών δευτερολέπτων, επεισόδια στην κερκίδα με τη συμμετοχή και του Αλέξη Κούγια κι ένα αυτογκόλ που σπάνια βλέπουμε στα γήπεδα.

Στο 60ό λεπτό και με το σκορ στο 1-1, οι γηπεδούχοι κατάφεραν -διότι περί κατορθώματος πρόκειται- να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας τους με έναν αδιανόητο τρόπο κρίνοντας την αναμέτρηση.